LABAS!

Gera žinoti, jog domiesi Love God Greatly. Šioje svetainėje mes dalinamės Biblijos studijų žurnalais, kurie yra prieinami daugiau nei trisdešimčia skirtingų kalbų. Džiaugiamės galėdamos burti pasaulinę Dievo ieškančių moterų bendruomenę.

KAS YRA LOVE GOD GREATLY?

Love God Greatly – tai pasaulinė krikščionių moterų bendruomenė padedanti moterims visame pasaulyje pažinti Dievą per Jo Žodį ir mylėti Jį visu savo gyvenimu.

ŠIRDIS MOTERIMS

Angela Perritt yra Love God Greatly bendruomenės įkūrėja, trokštanti tarnauti moterims visame pasaulyje dalinantis Dievo meile.

SUSIPAŽINKITE SU VERTĖJOMIS

Love God Greatly Biblijos studijų žurnalus galima parsisiųsti daugiau nei trisdešimčia skirtingų kalbų. Tai didelis laimėjimas ir jis pasiektas dėka didelio darbo, kurį atlieka savanorės vertėjos. Šiame video galite susipažinti su keletu iš jų.

MŪSŲ ISTORIJA

Padedame moterims mylėti Dievą visa savo širdimi ir visu savo gyvenimu…
Su kiekviena Biblijos studija, su kiekvienu vertimu, su kiekviena moterimi, paėmusia Biblijos studijos žurnalą į savo rankas.

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ

Mes vieningai susikimbame rankomis dėl vieno tikslo – geriau pažinti Dievą ir mylėti Jį visu savo gyvenimu…

Love God Greatly kviečia moteris parsisiųsti nemokamus Biblijos studijų žurnalus. Bet ne tik tai. Mes kviečiame moteris draugystei, bendrystei ir seserystei drauge imantis šių Biblijos studijų.

KAIP GALI PRISIDĖTI

Jeigu turi norą, gali ne tik naudoti Love God Greatly Biblijos studijų žurnalus, bet ir prisidėti prie juos kuriančios komandos. Štai kelios sritys, kuriose mums praverstų pagalba:

BIBLIJOS STUDIJOS

Lietuvių kalba

IŠTVERMINGA VILTIS

SUKURTA BENDRYSTEI

Malda mano pokalbis su dievu

Tarp Žemės ir Dangaus

DIEVO DUKRA

PASITIKĖTI DIEVU KANČIOJE

NAUJA AŠ

DRAUGYSTĖ

PRADŽIŲ PRADŽIA

MORKAUS EVANGELIJĄ

NUGALĖTA GĖDA

AMŽINOJI SANDORA

JIS YRA MAN VISKAS

PAŽINTI MEILĘ

ĮGALINTA

PRISIJUNK PRIE LOVE GOD GREATLY GRUPĖS

Rask mus Facebook ir sek naujienas apie Biblijos studijas bei prisijunk prie jų.