NÁŠ PŘÍBĚH

Doufáme, že vás tato svědectví povzbudí a inspirují.

Příběhy

O Miluj Boha Nesmírně jsem se dozvěděla od kamarádky, když jsem po maturitě hledala způsob, jak si číst pravidelně Bibli a zároveň si nějak uchovat (v deníku), co mi Bůh skrze čtení ukáže. Trochu jsem se za to modlila a pak za mnou jednou na mládeži přišla Míša, řekla mi o studii Žalmu 119 a pozvala mě do internetové skupinky.

Číst si studie mě moc bavilo a stále baví. Je to taková radost a povzbuzení na každém kroku. Zapíšu si ráno sama, co mi Pán Bůh v Bibli ukazuje, a potom se celý den nechám inspirovat ještě facebookovými příspěvky a blogovými články od MBN. Líbí se mi, že se v Miluj Boha Nesmírně hodně vyzdvihuje Boží milost, láska a odpuštění. Bůh takový opravdu je, ale já na to někdy zapomínám, a tak jsem vděčná, když mi to někdo připomene, třeba ve skupince nebo na blogu.

Díky Miluj Boha Nesmírně jsem si postupně zamilovala Boží slovo. I dřív jsem se snažila si pravidelně číst, ale teď je to pro mě víc radost než povinnost. Za to děkuji Ježíši. A také za to, že jsem se skrze jednu takovou biblickou skupinku skamarádila se svou milovanou spolubydlící.

PŘIDEJTE SE

Miluj Boha Nesmírně začíná jednoduchým plánem čtení, ale tím naše služba nekončí. Rády se spolu setkáváme, ať už doma nebo v místní církvi, zatímco některé skupinky studují společně přes internet a vytváří tak společenství žen z různých částí světa.