NÁŠ PŘÍBĚH

Doufáme, že vás tato svědectví povzbudí a inspirují.

Příběhy

O Miluj Boha nesmírně jsem se dozvěděla od kamarádky, když jsem po maturitě hledala způsob, jak si číst pravidelně Bibli a zároveň si nějak uchovat (v deníku), co mi Bůh skrze čtení ukáže. Trochu jsem se za to modlila a pak za mnou jednou na mládeži přišla Míša, řekla mi o studii Žalmu 119 a pozvala mě do internetové skupinky.

Číst si studie mě moc bavilo a stále baví. Je to taková radost a povzbuzení na každém kroku. Zapíšu si ráno sama, co mi Pán Bůh v Bibli ukazuje, a potom se celý den nechám inspirovat ještě facebookovými příspěvky a blogovými články od MBN. Líbí se mi, že se v Miluj Boha nesmírně hodně vyzdvihuje Boží milost, láska a odpuštění. Bůh takový opravdu je, ale já na to někdy zapomínám, a tak jsem vděčná, když mi to někdo připomene, třeba ve skupince nebo na blogu.

Díky Miluj Boha nesmírně jsem si postupně zamilovala Boží slovo. I dřív jsem se snažila si pravidelně číst, ale teď je to pro mě víc radost než povinnost. Za to děkuji Ježíši. A také za to, že jsem se skrze jednu takovou biblickou skupinku skamarádilo se svou milovanou spolubydlící.

PŘIDEJTE SE DO NAŠEHO SPOLEČENSTVÍ

Podáváme si láskyplně ruce a sjednocujeme se za jedním účelem…
milovat Boha nesmírně svými životy…

Miluj Boha Nesmírně začíná jednoduchým plánem čtení, ale tam naše služba nekončí. Rády se setkáváme doma nebo v místní církvi, zatímco některé skupinky studují společně přes internet a vytváří tak společenství žen z různých částí světa.