STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO PŘÍBĚHU

Jsme tak rády, že jste tady! Náš příběh je o tom, co Bůh dokáže dělat skrze skupinu žen, které využívají svá obdarování ke společnému cíli. Věděli jste, že 61 % žen na světě nemá přístup k materiálům ke studiu Bible nebo k jakékoliv biblické skupince? My se snažíme na tuto naléhavou potřebu reagovat a zveme vás, abyste se stali součástí tohoto příběhu…

JSME VÍCE NEŽ JEN MATERIÁLY KE STUDIU BIBLE

Naší touhou je umožnit KAŽDÉ ŽENĚ z KAŽDÉHO NÁRODA přístup k Božímu slovu v JEJÍM JAZYCE. Abychom tohoto cíle dosáhly, Love God Greatly vytvořilo síť vyškolených překladatelek, které nám pomáhají překládat všechny naše biblické studie do více než 30 jazyků (prohlédnout jazyky). Výsledkem toho je, že jsme byly schopné založit stovky biblických skupinek po celém světě a naše podklady ke studiu Bible se dostaly do více než 100 zemí světa!

Každoročně vydáváme 6–7 biblických studií. Studovat můžete buď aktuálně probíhající studii, nebo jakékoliv starší studie, které naleznete zde na stránkách pod záložkou ‚Studie‘. Naše studie vychází v podobě studijního deníku a jsou zaměřené buď na určité téma nebo na určitou biblickou knihu. Studijní deníky je možné buď stáhnout zdarma online nebo zakoupit na Amazonu (tato možnost platí pouze pro některé jazyky). Zisk z každého studijního deníku se v plné míře navrací zpět do služby Love God Greatly a pomáhá nám školit a vybavit naše překladatelky v jejich službě a při budování biblických skupinek.

NEZISKOVÁ SLUŽBA PODPOROVANÁ DÁRCI

Poslání Love God Greatly (LGG) je financováno z darů štědrých jednotlivců a z výnosů z prodeje deníků biblických studií. LGG je americkou neziskovou organizací registrovanou podle 26 U.S.C. § 501 (C) (3)“, na kterou dohlíží správní rada.

100 % veškerého zisku z prodeje biblických studijních deníků se navrací zpět do naší služby a napomáhá nám přeložit každou studii do více než 30 světových jazyků. V souladu s naším posláním napomáhat ženám, aby mohly milovat Boha nesmírně celými svými životy, dáváme ženám po celém světě k dispozici tisíce bezplatných materiálů pro studium Bible.

20+

JAZYKŮ

100+

ZEMÍ

500k+

TISÍC ŽEN

PŘIDEJTE SE

Miluj Boha Nesmírně začíná jednoduchým plánem čtení, ale tím naše služba nekončí. Rády se spolu setkáváme, ať už doma nebo v místní církvi, zatímco některé skupinky studují společně přes internet a vytváří tak společenství žen z různých částí světa.