O Miluj Boha Nesmírně

České odvětví Love God Greatly (neboli Miluj Boha Nesmírně) vzniklo v roce 2010, když Petra S. kontaktovala Love God Greatly s nabídkou překladů jejich materiálů do češtiny. V té době byly materiály LGG překládány z angličtiny do afrikánštiny, francouzštiny, italštiny, maďarštiny, malagasy , němčiny, nizozemštiny, ruštiny a španělštiny. Na biblické materiály LGG tehdy Petra narazila díky kamarádce v Severním Irsku, která ji přizvala do emailové studijní skupinky. Po mnoho let stála za českou službou Miluj Boha Nesmírně sama.

V roce 2020 postupně vznikl tým Miluj Boha Nesmírně, který v současné době tvoří kromě Petry ještě čtyři další ženy – Kristýna K., Bára B., Anežka Z a Anička H..

Petra s Anežkou překládají anglické materiály a Bára, Anička a Kristýna dělají jejich korektury. Petra také vytváří veškeré obrázky, Anežka má na starosti publikaci studijních plánů na YouVersion a Kristýna se stará o českou facebookovou stránku MBN a vede jednu online skupinku.

I když každá v současné době bydlí v jiné části světa (Petra v Severním Irsku, Anežka v Asii a Kristýna s Bárou v Čechách), díky online technologiím může tato služba fungovat a poskytovat ženám materiály ke studiu Božího Slova v češtině a zdarma.

Jsme možná malý tým, ale naše touha vidět ženy po celé České republice studovat Boží Slovo je silná. Chceme sloužit sborům, vedoucím skupinek, misionářům a ženám a pomáhat jim porozumět a aplikovat Boží pravdy do svých životů.

Chtěly byste se k nám přidat? Rády uvítáme nové členy týmu! Napište nám!

PŘIDEJTE SE

Miluj Boha Nesmírně začíná jednoduchým plánem čtení, ale tím naše služba nekončí. Rády se spolu setkáváme, ať už doma nebo v místní církvi, zatímco některé skupinky studují společně přes internet a vytváří tak společenství žen z různých částí světa.